Buffe

Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUFFE, 1800-talets slut, nyrennässans, ek, bemålat i svart, 2 lådor i sargen samt skåpdörrar med skulpterade dekor, beslag i mässing, höjd ca 90, 150x70 cm

Senare bemålat, bruksslitage

638821

2019-04-29