Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): ´´Söndag i stan´´, signerad M PYK, olja på duk, ca 100x81 cm

Smärre slitage

638823

2019-04-30