Jardinière WMF nysilver

Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver
Jardinière WMF nysilver

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, jardinière, nysilver, Tyskland, omkring år 1900, jugend, med hänklar, dekor i form av parställda fjärilar samt växtslingor, insats i blå glasmassa, stämplad WMFB AS, längd ca 31 cm

Smärre slitage, insatsen med nagg

638826

2019-05-01