Jardinière nysilver

Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINIÈRE, nysilver, omkring år 1900, Ny-Louis Seize, dekor av medaljonger krönta av blomsterkorgar, kolonner samt festonger, på tassar, med otydlig stämpel, spegelplatta, insats i glas, slipad dekor, längd ca 41, höjd 20 cm

Smärre slitage, nagg

638841

2019-05-01