Dukar damast

Dukar damast
Dukar damast
Dukar damast
Dukar damast
Dukar damast
Dukar damast

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUKAR, 4 st, damast, 1800/1900-tal, samma mönster, monogrammärkta, ca 145x140 cm, 180x140 cm, 220x140 cm, 220x140 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

fläckar, lagningar kan förekomma

638842

2019-05-14