Dukar damast
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUKAR, 4 st, damast, 1800/1900-tal, samma mönster, monogrammärkta, ca 145x140 cm, 180x140 cm, 220x140 cm, 220x140 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
fläckar, lagningar kan förekomma
638842
2019-05-14