Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, tidigt 1900-tal, jugend, 4 delar, 1 bord och 3 stolar, lackad ek, stolsitasar med pressad dekor,sitthöjd ca 46, bordets höjd ca 75 samt 108 x90 + 2 iläggsskivor 46x2 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

638853

2019-04-29