Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, gips, omkring 1900, i form av änglar, längd 50 cm

Skador och slitage

638857

2019-04-29