Enno Hallek oljemålning

Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ENNO HALLEK (född 1931): "Sjötomt´´, signerad Enno Hallek och daterad 1962 samt i blyerts a tergo, olja på duk, ca 100x100 cm

Mindre krackelyr

638867

2019-04-29