Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ENNO HALLEK (född 1931): "Sjötomt´´, signerad Enno Hallek och daterad 1962 samt i blyerts a tergo, olja på duk, ca 100x100 cm
Mindre krackelyr
638867
2019-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här