Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOHAN TIRÉN (1853-1911): Motiv av jägaren i skog med hund, signerad, olja på duk, ca 73x103 cm
Några mindre fläckar
638870
2019-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här