Matservis Frankrike

Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike
Matservis Frankrike

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSERVIS, 30 dlr, porslin, Frankrike, 1840-tal, brättet med dekor i grönt och guld, bestående av djupa tallrikar, mattallrikar, 2 skålar på fot, skål, 2+4 uppläggningsfat, medföljande 12 dlr med enstaka nagg o lagningar, djup tallrik, 10 mattallrikar, uppläggningsfat

Någon enstaka fotnagg kan förekomma. Dekorslitage. Medföljande 12 dlr med enstaka nagg o lagningar, djup tallrik, 10 mattallrikar, uppläggningsfat

638881

2019-04-30