Carl Wilhelm Edvall skrivställ i silver 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WILHELM EDVALL (verksam 1873-1914), skrivställ, silver, Sundsvall, 1894, nyrokoko, längd 18, höjd 9, vikt ca 135,2 g

Slitage, smärre skador

638886

2019-04-30