Spegel med skåp nyrenässans
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, med SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svärtade, skulpterad dekor, spegelns mått 178x82, höjd ca 75, 75x45 cm, lös listdel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, ytskador, lös listdel medföljer, en kulfot saknas
638889
2019-04-29