Bokskåp 1930/ 40-tal

Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal
Bokskåp 1930/ 40-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1930/ 40-tal, fanérade i bonad björk, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 133, 152x32 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

638898

2019-04-29