Skål
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKÅL, 1900-tal, Kina, delvis cloisonné emalj, polykrom dekor, höjd 12 cm, diameter19 cm
Kuntoraportti
mindre slitage
638923
Päivämäärä:
2019-04-30