Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKÅL, 1900-tal, Kina, delvis cloisonné emalj, polykrom dekor, höjd 12 cm, diameter19 cm

Kuntoraportti

mindre slitage

638923

Päivämäärä:

2019-04-30