Bordslampa 1930/ 40-tal
2019-04-29
638946
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, 1930/40-tal, mässing, trä, höjd inkl sockel ca 37 cm
Brukslitage