Fleishmann, Märklin, Meccano, delar till järnväg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DELAR TILL JÄRNVÄG, Fleischmann, Meccano samt Märklin, merparten från omrking 1900-talets mitt, 10 kartonger Fleischmann räls/rälsdelar/tillbehör till räls samt 1 katalog för HO, Kibri stationshus samt perrong med kran i plåt (längd 25-30 cm), Märklin tippvagn, Meccano "Trinidad Lake Asphalt", lokset i originallåda mm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage
638965
2019-05-15