Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
KLÄDSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny, samt rotfanér, pardörrar invädnigt med hyllplan, höjd ca 220, 105x46 cm
En dörr sitter löst, bruksslitage
638968
2019-05-01