Klädskåp i nyrenässans

Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans
Klädskåp i nyrenässans

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny, samt rotfanér, pardörrar invädnigt med hyllplan, höjd ca 220, 105x46 cm

En dörr sitter löst, bruksslitage

638968

2019-05-01