August Vilhelm Dencker oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST VILHELM DENCKER (1882-1942), Skogslandskap, signerad, olja på duk, 75x100 cm

638983

2019-04-29