Stemcup Kina 1800-tal

Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal
Stemcup Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEMCUP, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, dekor av fohund i underglasyrblått, diameter ca 8, höjd 5 cm

638984

2019-05-01