Sigurd Persson ring silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIGURD PERSSON, ring, silver, rund planslipad agat, stämplar slitna, årsstämpel saknas, enligt uppgift från 1959, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 16,2 g, originaletui
Agat med repor, bruksslitage
638994
2019-05-02