Matsalsgrupp
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSGRUPP, 4 dlr, blandstil, 1900-talets första hälft, 1 bord samt 3 stolar, rikt skuren dekor, betsad ek, stolarna med stoppad textil klädsel, bordets höjd ca 73 samt 160x85, 2 illägsskivor 2x40 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm,
Stolarna med omfattande trasig stoppning, bruks och åldersrelaterat slitage
638997
2019-05-01