Esther Kjerner oljemålning
Closed
2019-04-29
639003
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ESTHER KJERNER (1873-1952): Regnig höstdag", signerad E Kjerner, olja på duk, 46x38 cm