Pablo Picasso efter litografisk tryck
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ´´Californie II Atelier 19.11.55´´, ´´P Picasso´´ tryckt signatur, 1981, numrerad 1930/2400, litografisk tryck, editor Cercle d´Art, Paris, bildmått ca 33x51 cm
Ej examinerad ur ramen
639008
2019-05-12