Takkrona
2019-04-29
639011
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKKRONA, 19/2000-tal, förgylld metall behängd med prismor, diameter ca 43, inklusive 65 cm