Gustave Singier färglitografi

Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVE SINGIER (1909-1984): "Espace", signerad och daterad Singier -57, 109/150, färglitografi, motivmått ca 37,5x53 cm

ej examinerad ur ram

639020

2019-04-28