Stig Larsson S:t Clair akvarell
Closed
2019-04-29
639021
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-?), Båtmotiv, signerad Stig Larsson S:t Clair, akvarell, bildstorlek ca 37x54,5 cm