Stig Larsson S:t Clair akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-?): Stockholmsmotiv Af Chapman, signerad Stig Larsson S:t Clair, akvarell, bildstorlek ca 35x55 cm

639029

2019-04-29