Lennart Aschenbrenner etsning

Lennart Aschenbrenner etsning
Lennart Aschenbrenner etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med hatt, signerad och daterad 99 samt numrerad 268/295, ca 26x19 cm

639030

2019-05-01