Klädskåp

Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KLÄDSKÅP med spegeldörr, 1900-talets första hälft, central spegeldörr med fasettslipat glas, undertill med lådor, flankerat av skåpdörrar med skulpterad dekor, invändigt inrett med lådor samt klädstång, höjd ca 210, 180x60 cm

Senare bemålat, bruksslitage

639032

2019-05-01