oljemålning otydligt signerad och daterad 1915

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (verksam 1915): Klipplandskap från Vånö, otydligt signerad och daterad St**vitz -15, olja på pannå, 36,5x50 cm

639057

2019-04-29