Stol i mässing, sannolikt från Frankrike,
Valmis
2019-05-01
639072
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STOL, sannolikt från Chiavari, Italien, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits i röd sammet, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage