Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, med kalkstensskiva, omkring 1800, sengustaviansk, mahognyfanér, lister och beslag i mässing, höjd ca 83, 119x59 cm, nyckel finns
Torrsprickor, fanerlagningar, ej tillhörande stenskiva
639080
2019-04-29