Döckskåpsmöbler
Closed
2019-04-29
639084
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
DOCKSKÅPSMÖBLER, 1800-talets slut, 12 dlr, bestående av piano, 2 soffor, 4 stolar, soffbord, sybord, byrå med stenskiva, spegel med konsolbord, spegelskåp, i walterhausen stil
Skador