Orientmatta Mahal

Orientmatta Mahal
Orientmatta Mahal
Orientmatta Mahal
Orientmatta Mahal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Mahal, semiantik, ca 520 x 325 cm

Lagningar, partier med hårt slitage, äldre malskador, fläckar

639086

2019-04-29