Dockskåpstillbehör
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, huvudsak 1800-talets slut/ omkring 1900, bestående av 4 st dockskåpsdockor, diverse tillbehör i metall, bl.a öppen spis, symaskin, paraplyställ, skänk, väggtelefon, stol, tavlor, ljusstakar, mm
Skador
639090
2019-04-29