Dockskåpstillbehör

Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, huvudsak 1800-talets slut/ omkring 1900, bestående av 4 st dockskåpsdockor, diverse tillbehör i metall, bl.a öppen spis, symaskin, paraplyställ, skänk, väggtelefon, stol, tavlor, ljusstakar, mm

Skador

639090

2019-04-29