Dockskåpsmöbler och tillbehör
Valmis
2019-04-29
639102
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 1800 talets slut -1930-tal, bestående av diverse möbler, tillbehör, dockor, mm
Diverse skador