Dockskåpsmöbler och tillbehör

Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 1800 talets slut -1930-tal, bestående av diverse möbler, tillbehör, dockor, mm

Diverse skador

639102

2019-04-29