Fat Borgila

Fat Borgila
Fat Borgila
Fat Borgila
Fat Borgila
Fat Borgila
Fat Borgila
Fat Borgila
Fat Borgila

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELIER BORGILA, fat, sterlingsilver, Stockholm 1959, diameter ca 24 cm, vikt ca 517 g

Slitage och repor

639104

2019-04-30