Rikard Lindström oljemålning

Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Till sjöss, signerad och daterad Rikard Lindström 1918, olja på duk, ca 39x70 cm

639126

2019-04-30