Otto Strandman Kvällsljus

Otto Strandman Kvällsljus
Otto Strandman Kvällsljus
Otto Strandman Kvällsljus
Otto Strandman Kvällsljus
Otto Strandman Kvällsljus
Otto Strandman Kvällsljus

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO STRANDMAN (1871-1960): Kvällsljus över skogsdungen, signerad och daterad Otto Strandman 1897, olja på duk, ca 56x73 cm

Skador på ramen

639130

2019-05-02