Taklampa 1930/40-tal
Vollendet
2019-05-01
639134
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930-/40-tal, Art Deco, råglasskiva samt mässingsdetaljer och pergamentpapper, diam 47 cm, höjd ca 57 cm
SAV garanterar inte funktionen, slitage