Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, m/1815, kolven märkt 4K No 60 längd ca 146 cm, bajonett medföljer sannolikt m/1738

Slitage och skador, kompletterat

639138

2019-05-03