Carl Milles skulptur
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CARL MILLES (1875-1955) efter: "Lilla Europahuvudet", skulptur, signerad C. Milles, grönpatinerad brons, höjd ca 13 cm, monterad på marmorsockel, sockeln signerad C. Milles, total höjd ca 19 cm
Sockeln med smärre nagg
639144
2019-05-01