Carl Milles skulptur

Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur
Carl Milles skulptur

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955) efter: "Lilla Europahuvudet", skulptur, signerad C. Milles, grönpatinerad brons, höjd ca 13 cm, monterad på marmorsockel, sockeln signerad C. Milles, total höjd ca 19 cm

Sockeln med smärre nagg

639144

2019-05-01