Otto Strandman Gårdsplan med äppelträd

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO STRANDMAN (1871-1960): Gårdsplan med äppelträd, signerad och daterad Otto Strandman 1896, olja på duk, ca 70x105 cm

Skador på ramen

639151

2019-05-02