Estrid Ericsson

Estrid Ericsson
Estrid Ericsson
Estrid Ericsson
Estrid Ericsson
Estrid Ericsson
Estrid Ericsson
Estrid Ericsson
Estrid Ericsson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESTRID ERICSSON, förstoringsglas, tenn, ostämplad, längd 29 cm

Inköpt direkt av Estrid Ericsson

Slitage

639157

2019-04-30