Arthur Percy oljemålning
Closed
2019-05-01
639159
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976): "Båtar vid Kalmar sund", signerad Percy, daterad 1942, olja på duk, ca 45x60 cm