Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): "Båtar vid Kalmar sund", signerad Percy, daterad 1942, olja på duk, ca 45x60 cm

639159

2019-05-01