Silver, kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål
Valmis
2019-05-01
639161
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver Mema 835, 1900-talets första hälft, total vikt ca 833 g
Slitage