Silver, kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver Mema 835, 1900-talets första hälft, total vikt ca 833 g

Slitage

639161

2019-05-01