Ljusstakar empierstil

Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil
Ljusstakar empierstil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd ca 28 cm

Ljusmanchett med mindre gjutskada

639178

2019-04-30