Märta Af Ekenstam

Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam
Märta Af Ekenstam

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRTA AF EKENSTAM, fat på fot, silver, 1920-tal, höjd 17 cm

Smärre skador, enstaka lagning

639186

2019-04-30