Märta Af Ekenstam
Vollendet
2019-04-30
639186
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MÄRTA AF EKENSTAM, fat på fot, silver, 1920-tal, höjd 17 cm
Smärre skador, enstaka lagning